0

آموزش غیرفعال کردن موقت حساب اینستاگرام

دسته بندی ها : مقالات آموزشی ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ فرشته آقامیری
حذف موقتی اینستاگرام

چگونه اینستاگرام خود را به طور موقت فعال یا غیرفعال کنیم؟

دوست دارید برای مدتی از اینستاگرام فاصله بگیرید و کمی به خودتان استراحت دهید؟ هیچ اشکالی ندارد، اما به جای حذف برنامه، از روش غیرفعال کردن موقت حساب اینستاگرام خود استفاده کنید. با دامون وب همراه باشید.

با غیرفعال کردن موقتی اینستاگرام، وقتی بخواهید دوباره به این شبکه اجتماعی برگردید، همه چیز همانند وقتی خواهد بود که آن را غیرفعال کردید.

نحوه غیرفعال کردن موقت اینستاگرام

با غیرفعال کردن موقتی حساب اینستاگرام، اکانت شما تا وقتی بخواهید با این رسانه اجتماعی کار نکنید، پاک می شود. با غیرفعال کردن آن، URL اینستاگرام شما نامعتبر می شود، کاربران نمی توانند شما را جستجو کنند و حتی نمی توانند از طریق اینستاگرام با شما در ارتباط باشند.

*مهم نیست که حساب شخصی دارید یا یک بیزینس اکانت؛ زیرا در هر صورت می توانید حساب اینستاگرام خود را به طور موقت غیرفعال کنید.

غیرفعال کردن اینستاگرام از طریق اپلیکیشن ممکن نیست، بلکه باید وارد وب سایت اینستاگرام شوید.

وب سایت اینستاگرام را در مرورگر لپ تاپ یا گوشی خود وارد کرده و با حسابی که می خواهید غیرفعال شود، وارد سیستم شوید. سپس گزینه “Edit Profile” را بزنید تا برگه پروفایل تان باز شود.

البته از  این لینک هم می توانید به طور مستقیم وارد صفحه “Edit Profile” شوید. در این صفحه نیز لینک “Temporarily Disable My Account” را انتخاب کنید.

غیرفعال کردن موقت حساب اینستاگرام

در صفحه مربوطه، باید دلیل غیرفعال کردن حساب خود را اعلام کنید. می توانید یک دلیل آماده از منوی کشویی انتخاب کنید. اگر دلیل خاصی ندارید، گزینه ی “Something Else” را انتخاب کنید. در کادر بعدی نیز پسورد حساب اینستاگرام خود را وارد کنید.

مجددا، روی دکمه آبی “Temporarily Disable Account” در پایین صفحه کلیک کنید. اکنون باید برای سومین بار این کار را تایید کنید. برای این منظور، روی دکمه “Yes” کلیک کنید.

غیرفعال کردن موقت حساب اینستاگرام

خب، اکنون حساب اینستاگرام شما غیرفعال شده و از حساب کاربری خود در گوشی تان خارج می شوید. برای اطمینان، نام کاربری خود را جستجو کنید، قطعا اینستاگرام به شما می گوید چنین کاربری وجود ندارد.

نحوه فعال کردن دوباره حساب اینستاگرام

در هر زمان که بخواهید می توانید حساب کاربری تان در اینستاگرام را فعال کنید. برای این منظور، تنها نیاز به نام کاربری و رمز عبور خواهید داشت. برنامه اینستاگرام را در گوشی موبایل خود باز کرده و با نام کاربری و رمزعبورتان وارد سیستم شوید.

غیرفعال کردن موقت حساب اینستاگرام

با این کار، حساب شما همانند قبل کار خواهد کرد. برای امنیت بیشتر، بعد از فعال شدن دوباره حساب خود، رمز ورودتان را تغییر دهید.

منبع: howtogeek

فرشته آقامیری
فرشته آقامیری

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!