0

آموزش بزرگنمایی تصاویر در وردپرس با افزونه WP Image Zoom

دسته بندی ها : افزونه وردپرس ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ فرشته آقامیری
امکان زوم تصاویر وردپرس با افزونه WP Image Zoom

 

افزونه WP Image Zoom یک افزونه ی کاربردی در تولید محتوای سایت است و با استفاده از آن می توان بزرگنمایی تصاویر در وردپرس را ایجاد کرد. ابتدا باید افزونه WP Image Zoom را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی افزونه، وارد صفحه ی WP Image Zoom در بخش پیشخوان وردپرس شوید.

General Settings

در این بخش، تنظیمات اولیه افزونه شخصی سازی می شود و می توانید ویژگی هایی مانند بزرگنمایی روی تصاویر محصولات ووکامروس، تصاویر شاخص، صفحه پیوست ها، صفحات دسته ها و … را فعال کنید. همچنین می توانید لایت باکس ها را غیرفعال کنید.

افزونه WP Image Zoom

Zoom Settings:

ابتدا لنز خود را انتخاب کنید و به مرحله ی بعدی بروید و تصویر را با لنز انتخابی تان پیش نمایش دهید. افزونه WP Image Zoomدارای یک تصویر پیش نمایش است و می توانید از آن برای تست تغییرات خود استفاده کنید. تغییرات اعمال شده در Step 2 قابل مشاهده است.

افزونه بزرگنمایی تصاویر

در تب General تنظیمات اصلی مربوط به بزرگنمایی تصاویر در وردپرس انجام می شود.

افزونه بزرگنمایی تصاویر

در Cursor Type، آیکن نمایشی در پنجره بزرگنمایی را انتخاب کنید. در Animation Easing Effect سرعت زوم شدن را انتخاب کنید و در Zoom Level نیز میزان زوم کردن روی تصاویر را شخصی سازی کنید.

در تب Lens نیز می توانید تنظیمات مربوط به لنز مانند اندازه لنز، رنگ لنز، گزینه های مرز لنز و … را شخصی سازی کنید. این تنظیمات وقتی به کار می رود که دایره یا لنز مربع را در مرحله ۱ انتخاب کرده باشید.

افزونه بزرگنمایی تصویر

در تب Zoom Window، عرض پنجره، ارتفاع پنجره و حالت واکنش گرایی روی تصویر انتخاب می شود. همچنین می توانید فاصله بزرگنمایی تصاویر در وردپرس، ضخامت و رنگ حاشیه اطراف پنجره بزرگنمایی را شخصی سازی کنید.

افزونه زوم تصاویر

انجام تنظیمات WP Image Zoom به معنای فعال شدن زوم و بزرگنمایی روی تصاویر موجود در سایت نیست. بلکه بعد از بارگذاری یک تصویر به محتوای سایت تان، باید امکان زوم را به صورت دستی انجام دهید. بدین ترتیب که وقتی تصویری به پست ها و صفحات وردپرس اضافه می کنید، روی دکمه زوم کلیک کنید و آن را انتخاب کنید. Image Zoom در نوار ابزار صفحات قابل دسترس است و امکان زوم را در تصاویر شما فراهم می کند.

افزونه بزرگنمایی تصاویر

فرشته آقامیری
فرشته آقامیری

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!