0

ساخت اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن در دامون وب

 

ساخت اپلیکیشن توسط تیم حرفه ای دامون وب

اگر برای شرکت، سازمان یا کسب و کار خود هیچ اپلیکیشنی ندارید، با دامون وب شروع کنید. سایت دامون وب با به کارگیری بهترین و به روزترین برنامه نویسان اندروید، اپلیکیشن اندرویدی متناسب با نیاز مشتریان شما را در اختیارتان قرار می دهد.

ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا یک اپ اندرویدی با کیفیت، زیبا و کاربردی با بهترین قیمت و در کمترین زمان ممکن را برایتان بسازیم.

برای سفارش ساخت اپلیکیشن، ابتدا به این سوال پاسخ دهید “به دنبال اپلیکیشن حرفه ای هستید یا می خواهید اپی مطابق با سایت تان داشته باشید؟”

بعد از پاسخ به سوال، فرم مربوطه را پر کنید. در این فرم ها، اطلاعات دقیق خود اعم از نام، ایمیل، شماره تلفن، پروژه های مشابه و … را وارد کنید. ما با شما تماس می گیریم تا درمورد ویژگی های اپلیکیشن، قیمت و زمان تحویل به توافق برسیم. وقتی کار طراحی اپلیکیشن به اتمام رسید و روی ورژن های مختلف اندروید تست شد، می توانید آن را روی مارکت های مختلف قرار دهید و برحسب نیاز خود از آن استفاده کنید. البته ما پشتیبانی بعد از تحویل نیز داریم و شما را تنها نمی گذاریم.

سفارش ساخت اپلیکیشن مقرون به صرفه:

اگر یک وب سایت ریسپانسیو دارید و می خواهید اپلیکیشن مطابق با آن داشته باشید، فرم زیر را پر کنید. این اپلیکیشن هزینه ی کمتری برای شما خواهد داشت.

سفارش اپلیکیشن در دامون وب

سفارش ساخت اپلیکیشن حرفه ای:

اگر یک ایده ی بزرگ در ذهن تان دارید یا به دنبال یک اپلیکیشن کاملِ اندرویدی هستید، سفارش این اپلیکیشن حرفه ای را به ما بدهید.

سفارش اپلیکیشن در دامون وب

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!