درباره ما

درباره تیم دامون وب

 

 راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن. آنتونی رابینز

 

دامون وب در سال ۹۷ شروع به فعالیت کرد و قصد دارد با تمام قدرت، در زمینه تولید محتوای آموزشی اندروید و وردپرس و انجام پروژه های ساخت اپلیکیشن، پله های ترقی را طی کند.

در دامون وب با افراد تحصیل کرده و حرفه ای همکاری می کنیم. مدیر دامون وب خانم مهندس فرشته آقامیری بوده که وظیفه مدیریت تیم تولید محتوا، تیم برنامه نویس و تیم همکاری در فروش را برعهده دارد.

 

دامون وب در چه زمینه های فعالیت دارد؟

  • قبول سفارش ساخت اپلیکیشن و آموزش برنامه نویسی اندروید

هدف اصلی دامون وب، آموزش برنامه نویسی اندروید است؛ چرا که هیچ منبع فارسی در زمینه آموزش اندروید فعالیت مستمر و حرفه ای ندارد.

ما عاشق اندروید هستیم و می خواهیم در این سایت، هم سفارش ساخت اپلیکیشن بگیریم و هم بهترین آموزش های این سیستم عامل محبوب را در اختیار علاقه مندان قرار دهیم. تولید محتوای آموزشی اندروید را تعدادی از فارغ التحصیلان IT و نرم افزار از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برعهده دارند، به همین خاطر برای تعدادی از آموزش هایی که زمان و انرژی زیادی صرف شده، هزینه کمی دریافت می شود تا هم پاسخ گوی تیم جوان برنامه نویس مان باشیم و هم نیاز شما عزیزان را برآورده کنیم.

 

  •  فروش محصولات دانلودی و دیجیتالی شما

دامون وب تنها یک سایت خدماتی و آموزشی نیست، بلکه می توان آن را یک فروشگاه آنلاین نیز دانست. هدف ما در این بخش این است کارآفرینی کنیم؛ پس شما فروشنده عزیز می توانید از محبوبیت سایت ما بهره مند شوید و محصولات دیجیتالی و دانلودی خود را بارها به فروش برسانید. ما در این همکاری تنها ۱۵% کمیسیون می گیریم که بسیار منصفانه است.

 

  • آموزش وردپرس

ما در سایت خود از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنیم و قصد داریم کاربردی ترین آموزش های وردپرس و افزونه ها را در اختیارتان قرار دهیم. چشم انداز ما این است، دامون وب به بزرگترین مرجع آموزش وردپرس تبدیل شود.

 

اعضای تیم دامون وب:

فرشته آقامیری: مدیر و بنیانگذار وب سایت

سارا رضایی: مدیر تیم تحریریه

حمیدرضا کنی: مدیر بخش پشتیبانی

حسین نصرآبادی: مدیر تیم برنامه نویس

ملیحه بیات: گرافیست

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!